Menu

Kampotský pepř

Firemní dárky zajišťujeme pro české i nadnárodní společnosti. Naše dárky díky jazykové flexibilitě už putovaly do několika zemí světa.

Ukázka pepřových dárků

Velká zkumavka

75g v dřevěné krabičce
799 Kč

Sada velkých zkumavek

v dárkové krabičce (3x75g)
1999 Kč

Sada zkumavek s mlýnkem

v dárkové krabičce (8g+9g+10g)
1799 Kč

Všechny produkty

V loňském roce jsme firemní dárky zajišťovali například pro tyto partnery

reference1
reference1
reference1
reference1Christian Schwenke, General Manager, Hilton Prague Old Town

"A set of pepper mill together with a variety of different types of pepper – packaged in a nice tailored wooden box was the perfect Christmas gift for our valued clients and business partners. The feedback has been overwhelmingly great. Everyone appreciated the personalized touched and the creative idea. Even weeks after, people would get back to me and mention that they now enjoy cooking again or that their kids appreciate that they get to know new flavours. Pepper Field offers a great variety of products, outstanding quality as well as excellent customer service. I would not hesitate to recommend them at any time."

Firemní dárky

Hledáte luxusní, jedinečný a zároveň užitečný dárek, který váš klient bez ohledu na pozici a pohlaví bude každý den rád používat?

Ať už sháníte firemní dárky k Vánocům pro zaměstnance, malou pozornost pro šéfa, eventové dárky, ale i okouzlující honosné sady pro velmi náročného klienta, napište nám. Umíme vytvořit stejně tak krásný osobitý dárek za 200 Kč, jako za 5 000 Kč

Věnujeme stejnou péči a pozornost jednomu dárku i sto dárkovým sadám. Jsme flexibilní a chápeme, když něco potřebujete okamžitě.

Poptat dárkové sady na míru
gravirovani
gravirovani

 
gravirovani
gravirovani

Gravírování na míru


Každá dárková sada je vyrobena z českého dřeva a skla, ZDARMA je pak gravírování vašeho loga či jména do dřeva, stejně jako luxusní dárkové balení, které se vždy kompletuje ručně (dárková taška, hedvábný papír, …) dle vašeho zadání na míru. V b2b nabídce máme i nádherný sortiment mlýnků včetně designových kousků z akácie.

 
 
gravirovani
gravirovani

 
gravirovani
gravirovani
 
 
gravirovani

Firemní večírky


Kromě firemních dárků vám rádi zařídíme kompletní firemní večírek kupříkladu v jedné z našich partnerských restaurací. V loňském roce jsme tak spojili firemní dárky s degustačním večerem v OBLACA restaurant v Žižkovské věži pro společnost i3.cz. Měli jsme tu čest párovat s šéfkuchařem Tomášem Lachmanem degustační menu s Kampotským pepřem a zaměstnancům kromě dobrého jídla zpříjemnit večer i krátkým povídáním o pepři a Kambodži.

gravirovani
gravirovani
gravirovani
gravirovani
gravirovani
gravirovani


Lucie Bakajsová, Marketing Specialist, UNIPETROL RPA, s.r.o.

"S Vánočními dárky jsme byli velice spokojeni. Dárkové balení pepře je originální dárek s praktickým využitím, navíc zabalený v elegantně provedené krabičce."

Barbora Měchurová, Marketing Specialist, Grafton Recruitment s.r.o.

"Na pepř jsme měli samé dobré ohlasy. Balení je zajímavé i reprezentativní a pepř je opravdu výborný."

Ing. Monika Švehlová, manažer marketingu a PR, STAEG, spol. s r. o.

"Naše společnost každoročně velmi pečlivě hledá vhodné vánoční prezenty pro klienty a spolupracovníky. Sázka na sadu s Kampotským pepřem byla jedna z nejúspěšnějších. Balení bylo luxusně provedené, s pečlivým důrazem na detail a pepř vybraných chutí. S tímto produktem jsme nejen všechny překvapili, ale měli jsme i sami dobrý pocit z kvalitního prezentu a vynikající spoluprací s touto firmou."

Kontakt

Chcete od nás ukázkový dárek zdarma?

  • 1. vyberte si v našem eshopu jaké produkty chcete darovat
  • 2. na email nám zašlete předpokládaný počet produktů (lze kombinovat)
  • 3. do přílohy nám vložte logo, které chcete gravírovat
  • 4. obratem se vám ozveme s cenovou nabídkou
  • 5. ukázkový dárek vám pošleme s gravírováním až do firmy zdarma
  • 6. pokud máte raději osobní kontakt, zavolejte Kláře pro konzultaci