E-SHOP
Menu

.pepper..family

Poznejte celý náš tým

.pepper..field

Do ČR jsme Vám přivezli pravý certifikovaný Kampotský pepř jako první již v roce 2018.
Dnes jsme jedním z největších exportérů celosvětově. Nejsme přeprodejci velkých bohatých zahraničních farem.
Všechna krásná práce, kterou tu uvidíte, je práce nás - .pepper..teamu.

Kdo všechno za tím stojíDavid

Chief Troublemaker
Zakladatel, vizionář a hnací síla značky. Starám se převážně o rozvoj firmy a inovace na české i kambodžské straně a dohlížím na expanzi. Mojí motivací jsou úsměvy farmářů na jedné straně a spokojení zákazníci na druhé.


Klára

Chief Pepper Storyteller
Mám na starosti to, jak .pepper..field vypadá - včetně designu všech produktů a příběhu, který se k vám dostává. Od samého začátku pomáhám vyprávět krásu a příběh pepře skrze naše produkty. Hledám podobné příběhy i u jiných českých značek, se kterými vytváříme netradiční pepřové delikatesy.


Lukáš

Chief Digital Ninja
Dohlížím na vše digitální a i díky mě a mému týmu jsme jeden z nejúspěšnějších startupů v ČR. Nejsem moc vidět, ale moje práce ano - jsem takový introvertní hnací systém celé značky. V mém světě tabulek a kódů se skrývá celý svět .pepper..field.

Lenka

Chief of Disaster
Jsem mistryní expedičního chaosu. Mojí prací je starat se o to, aby do sebe všechno zapadalo. Mám na starosti expedici, eshop, dodavatele, optimalizaci skladových zásob a v neposlední řadě výběr těch nejšikovnějších rukou, které vám balíček zabalí s láskou a péčí.


Sim

Chief Cambodian
Ajaa má srdce na pravém místě, sám vyrůstal na ulici a jeho snem je díky .pepper..field učinit Kambodžu lepším místem pro život mnoha Kambodžanů. Je neuvěřitelný dříč, který nejraději tráví čas u rodin našich farmářů a druhý den s naprostým klidem prezentuje před ministrem obchodu, jako by to dělal celý život!


Marek

Chief Code Ninja
Mou prací je, aby každý pixel našich webů, e-shopů a interních systémů byl alespoň z půlky tak dokonalý, jako je kulička Kampotského pepře. Práce v .pepper..field mě naplňuje pocitem, že jednotlivci, kteří mají společný cíl, mohou změnit svět k lepšímu.


Eliška

Manager of the Universe
Pokud je potřeba cokoliv vyřídit/zařídit, je tu váš manažer vesmíru! Starám se o chod celé naší kanceláře, aby nikde nic nechybělo a všichni všechno měli. Nejvíc mě baví, že mě v .pepper..fieldu čeká každý den něco nového a pořád se učím novým věcem. Náš skvělý tým je k tomu všemu bonus navíc!


Pavel

Karma Trader
Celý život jsem si přál dělat práci, která dává smysl. Zde v pepper..filed, kde s báječnými lidmi pomáháme kambodžským farmářům a jejich rodinám zlepšovat život, je to co mne naplňuje a dělá dobře na duši. To je důvod, proč jsem v .pepper..fieldu.


Petr

Digital Marketing Ninja
Nejsem sice vidět, ale s mou prací se setkáváte velice často. Jsem tu od toho, aby vám neunikla žádná z našich akcí nebo jste nepřišli o žádný z nových produktů.


Lynn

Pepper Believer
Hledala jsem společnost, která by se snažila vytvořit udržitelný způsob, jak zlepšit život lidí v jiných zemích. Nemohla jsem uvěřit svému štěstí, když jsem se před několika lety setkala s týmem a byla jsem požádána, abych se připojila. Budu řídit naši přítomnost v Kambodži a pomáhat rozšiřovat náš dosah a přínosy, které naše práce přináší. Je to opravdu splněný sen.


Tomáš

Digital Artist
Vytvářím kreativní magii z ničeho (od základu) pro všechno, ideálně samozřejmě jedním lusknutím prstu. Moji práci vidíte na všem, kde vidíte naše logo - od tiskovin etiket na obalech přes nákup v e-shopu. Mám rád výzvy a progres, proto jsem se přidal do rychle rostoucího .pepper..teamu, kde jsem od prvního dne viděl potenciál.


Kde jste nás už viděli


o-nas
o-nas
o-nas
o-nas
o-nas
o-nas
 
o-nas
o-nas
o-nas
o-nas
o-nas o-nas o-nas

Projekt .pepper..field jsme odstartovali v roce 2018 a od té doby je Kambodža naším druhým domovem. Díky 100 % fair trade výkupu pepře ​​zajišťujeme v oblasti ekonomický růst a soběstačnost i technologický rozvoj.
Díky velkému rozvojovému dopadu projektu na Kambodžu nám věří a podporuje nás i Česká rozvojová agentura.
V současnosti pomáháme více než 200 farmářským rodinám žít kvalitní život. U nás jsme hrdí členové Asociace společenské odpovědnosti (CSR) a naplňujeme Cíle udržitelného rozvoje stanovené OSN. Za naši práci jsme byli v roce 2021 oceněni 2. místem v kategorii Byznys v Cenách SDG.
To, že dovážíme opravdu kvalitní surovinu potvrzuje i ocenění Great Taste, na které dosáhli hned dva naše pepře, z nichž jeden obsadil to nejvyšší 3-hvězdné místo.
Podařilo se nám propojit chuť pepře, konání dobra v Kambodži a vám přinést autenticitu našeho projektu ve formě luxusních dárků, které pomáhají.
Děkujeme!

o-nas
o-nas
o-nas
o-nas
o-nas
o-nas