Menu

Kampotský pepř

Objevujte nové chutě a experimentujte s nejlepším pepřem na světě

Ohromte

Kampotským pepřem

Znají Vaši hosté chuť pravého pepře? Nové netradiční menu, infuzované drinky a překvapivé dezerty. Kombinujte chutě, které hosté doposud neměli příležitost ochutnat.Společné vaření s Oldřichem Matouškem v Bruxx

Staňte se členem


V našem .pepper..clubu jsou nejlepší české restaurace, které jsme pečlivě vybrali na základě prestižních ocenění a doporučení. Počet míst je limitován aktuálními zásobami a nové restaurace jsou oslovovány vždy jednou za tři měsíce.

Chcete se stát členy .pepper..clubu? Napište nám!

Chci se stát členem

Členství v klubu


Není to jen o pepři. Jsme největšími odborníky na Kambodžu v České republice a našim partnerům přinášíme možnost jako prvním ochutnat novinky v našem portfoliu, ale i možnost připravit netradiční gastronomické eventy s atmosférou JV Asie.

designové mlýnky

Naše mlýnky jsou vyrobeny z českého dřeva a mají v sobě zabudovaný nejlepší keramický mechanismus, který je ideální pro mletí organických produktů. Na našich designových edicích se vždy podílí šéfkuchaři tak, aby maximálně vyhovovaly interiéru jejich restaurace i jim samotným.

dárkové sady

Netradiční dárky pro partnery i pro hosty - darujte naše ikonické sady kampotského pepře ve zkumavkách z českého skla a dřevěných krabičkách s možností gravirování vlastního loga a jména obdarovaného. Vše děláme poctivě, ručně a maximálně flexibilně.

Tématické eventy

Pomůžeme Vám se speciálním menu, drinky a atmosférou jihovýchodní Asie, která je naším druhým domovem. Objevte se svými hosty dosud nepoznaný kout Asie, který je zároveň jedním z nejzajímavějších a nejpestřejších.

S kým spolupracujeme

Nejlepší restaurace v České republice

Jsou to až naše partnerské restaurace a šéfkuchaři, kteří z Kampotského pepře vytváří dokonalý chuťový zážitek díky svým zkušenostem. Každým dnem nás tak inspirují novými kombinacemi, které nás nepřestávají bavit a rádi je postupně ukážeme i Vám.

Aureole


Borgo Agnese


BRASILEIRO


Bruxx


Butcher's


Café Savoy


Casa de Carli


Chateau Mcely


CODA


Dvůr Perlová voda


ESKA


Etnosvět


GOLDIE


GRAND CRU


Hilton Prague


HOTEL PARIS PRAHA


KAMPA PARK


LA BODEGUITA


LA VERANDA


LE GRILL


Letenský zámeček


LEVITATE


Manu Risto & Lounge


Meat Eater


Art & Design MIURA


Na Kopci


Oblaca


Pasta Fresca


SALABKA


SIA


SOHO


SPICES


Spojka


Tiskarna


U LABUTE


VILLA RICHTER


YAMATO


ZDENEK'S OYSTER BAR


Altány Kampa


Kontakt

Zajímá vás více informací?

Pepři jsme za poslední roky zasvětili celý svůj život i srdce a rádi Vám o něm povíme více.