Menu

.pepper..family

Poznejte celý tým, který se stará o to nejdůležitější

David Pavel

Chief Troublemaker
Zakladatel a hnací síla v jednom (asi 10x denně vstane ze židle a zakřičí "mám nápad!", což sebou vždy přinese spoustu problémů - pozn. týmu) Začalo to naší láskou ke Kambodži - skrze kterou jsme motivovali ostatní, aby se k nám připojili a dnes širší tým .pepper..field tvoří desítky lidí v Kambodži i u nás. Mým cílem je, aby pro každého z nich byl náš projekt zároveň dream job. Mojí motivací jsou úsměvy farmářů na jedné straně a spokojení zákazníci na druhé. Love this job!


Klára Dohnalová

Chief Pepper Storyteller
Zakladatelka - do Kambodži jsem s Davidem přijela před 4 lety, kdy se mi zaryla do srdce. Název .pepper..field se mi objevil v hlavě při plavbě na malé lodičce na Koh Kongu. "Pojďme lidem vyprávět o pepři od začátku, upřímně, tak jak to celé ty roky vznikalo." říkám Davidovi. A od té doby vyprávíme příběh pepře.


Lukáš Hejtmánek

Chief Peppercorns Counter
Mám na starosti ty internety a vše, co se u nás nedá popsat slovy nebo činy. Moji práci vidíte na všem, kde vidíte naše logo - od tiskovin etiket na obalech přes nákup v e-shopu. Jsem takový introvertní hnací systém celé značky - nejsem moc vidět, ale zároveň se beze mě nikdo neobejde.


Lenka Trchalíková

Master of Disaster
Starám se o kompletní chod e-shopu a i zákaznický servis, takže mě většina našich zákazníků zná jen po hlase. Dřív jsem pracovala jako vychovatelka - teď pečuji o naše zákazníky a starám se, aby spolu s nejlepším pepřem poznali, že nám na nich záleží. Pozici Master of Disaster jsem si vysloužila za stále pozitivní přístup i v náročném předvánočním období. Mojí motivací jsou vzdělávací projekty v Kambodži.


SIM SOTTOUM

Chief Cambodian
My responsibility is to manage all our projects in Cambodia. I see the opportunity for me and my people, their smile, the trust that they feel for us, the love that they given to us. It make me have the power and strength to working with Klara, David and the .pepper..field team. I can feel that this project can helps a lot of Cambodian small farmers and let them bring the best pepper in the world through .pepper..field to Europe.


CHIP POUTHY

Master Farmer
My position is to manage all the work with our Kampot farmers. I want cambodian people to be proud of Kampot Pepper and to all the farmers too. Through this project I have learned a lot from David, Klara and .pepper..team. I am so proud of everyone!


Klára Dobšíčková

First Impressions Director
V .pepper..týmu jsem country managerkou pro Slovensko. S Klárou a Davidem jsem se seznámila na své cestě po Asii. Naše cesty se střetly v Bangkoku a hned po prvním setkání jsme měli pocit, jako bychom se znali už léta. Na tom co děláme nás spojuje hlavně touha pomáhat na místě, kde zůstalo naše srdce - v Kambodži.


Eliška Klímová

Manager of the Universe
Jakožto office manažerka jsem do .pepper..field naskočila jako support pro všechny členy týmu teprve nedávno, ale osobně se známe už léta. Projekt sleduji od začátku a vždycky jsem chtěla být jeho součástí a dělat něco, co má obrovský smysl!